Telewizja internetowa to odmiana telewizji, która cieszy się coraz większym zainteresowaniem społecznym – głównie za sprawą wielkiej wygody, jaką gwarantuje oraz dostępu do ogromnej bazy najlepszych filmów i seriali! Wykupując wybrany pakiet w danej telewizji online, można liczyć nawet na nieograniczony dostęp do wszystkich nowości oraz do tych filmów, których nie można obejrzeć nigdzie indziej. Wśród filmów wartych obejrzenia, które są dostępne w TV online, wymienić można między innymi “Kogel Mogel 3” – film w reżyserii Kordiana Piwowarskiego, do którego scenariusz napisała Ilona Łepkowska.

telewizor photo

Telewizja internetowa – jaka najlepsza i dlaczego?

Telewizja internetowa dzieli się na różne rodzaje. Po pierwsze, może dostarczać programy, które powstały wyłącznie z myślą o ich udostępnieniu online. Po drugie zaś, może udostępniać te programy i produkcje, które były przeznaczone do pokazywania w inny sposób, na przykład w telewizji tradycyjnej, jednak można je obejrzeć także i online. Dominują telewizje online z drugiej grupy, z uwagi na swoją uniwersalność. TV online ma jednak wiele różnych zalet – przede wszystkim można obejrzeć wybrany film w wolnej chwili, nie czekając na emisję o wskazanej porze na jakimś kanale telewizyjnym. Można również oglądać ulubione treści w dowolnym miejscu – niekoniecznie w swoim telewizorze. Po smartfon czy tablet, na których także można korzystać z telewizji internetowej, można sięgnąć choćby w drodze do pracy, wracając ze szkoły autobusem czy jadąc na wycieczkę. Telewizja internetowa część treści może udostępniać za darmo, a za dostęp do innych trzeba płacić. Są i takie serwisy, które działają jedynie za opłatą, przy czym potencjalny klient ma do wyboru różne pakiety, więc może łatwo dopasować jakiś do swoich potrzeb i możliwości. 

Telewizja internetowa – gdzie znaleźć “Kogel Mogel 3”?

“Kogel Mogel 3” – film, który swoją premierę miał 25 stycznia 2019 roku – to trzecia część komedii obyczajowej “Kogel Mogel”. Dwie pierwsze części (“Kogel Mogel” i “Galimatias, czyli Kogel Mogel II” wyreżyserował Roman Załuski. Scenariusz do pierwszej i drugiej części reżyser napisał wspólnie z Iloną Łepkowską. Scenarzystka napisała z kolei historię do trzeciej części komedii, którą wyreżyserował Kordian Piwowarski. Trzecia część skupia się na dalszych losach głównej bohaterki, Kasi. Kasia (w tej roli Grażyna Błęcka-Kolska) jest po rozwodzie i pracuje jako dyrektor szkoły we wsi Brzózki, gdzie mieszka razem z matką. Do Polski, po 10 latach spędzonych w Holandii u ojca, powraca jej syn, Marcin Zawada (w tej roli Nikodem Rozbicki). Jego pojawienie się jest początkiem licznych, zabawnych sytuacji, które sprawią, że losy Kasi i państwa Wolańskich, u których kiedyś pracowała, znowu się skrzyżują. Film “Kogel Mogel 3” można teraz oglądać w telewizji internetowej. Ci, którzy nie byli w kinie, albo chcą sobie przypomnieć ten zabawny film, mogą go znaleźć online.