Uwielbiasz polskie produkcje? Seriale kryminalne to Twój żywioł? Z wypiekami na twarzy oglądałeś odcinki pierwszego sezonu serialu „Znaki” i już nie możesz się doczekać wrześniowej premiery drugiego sezonu? Mamy propozycję specjalnie dla Ciebie! Już dziś oglądaj drugą serię! Podpowiadamy, jak to zrobić!

 

“Znaki” – serial, który warto znać

Wiele lat temu w niewielkiej miejscowości w Górach Sowich dokonano brutalnego mordu na młodej kobiecie. Sprawa nigdy nie została rozwiązana, ale pomimo to zamknięto ją. Niedawno w tej samej okolicy i w bardzo podobny sposób zginęła kolejna dziewczyna. Sprawą zajął się komisarz Michał Trela, który tym razem postanawia nie dać za wygraną i odnaleźć sprawcę morderstwa. Nie jest to łatwe zadanie, ponieważ nie zostaje przyjaźnie przyjęty przez mieszkańców miejscowości. Ci nie chcą rozmawiać o zdarzeniach, zdaje się, że ukrywają sprawcę. Kim jest morderca i czy doświadczonemu policjantowi uda się rozwiązać sprawę?

„Znaki” to pierwszy serial kryminalny w Polsce, którego odcinki łączą w sobie cechy thrillera obyczajowego z elementami mystery. To świetna produkcja na światowym poziomie. Świadczy o tym nie tylko spora rzesza fanów, ale również prestiżowa nagroda za najlepszą serię internetową zdobyta podczas festiwalu LA Film Award.

Pomysłodawcami serialu są Przemysław Hoffamnn oraz Błażej Przygodzki, którzy wraz z Arturem Kowalewskim, Pauliną Murawską i Wojciechem Miłoszewskim stworzyli do niego scenariusz. Jego reżyserią zajęli się: Jakub Miszczak, Marcin Ziębiński i Monika Filipowicz.

W główne postaci serialu wcielili się: Andrzej Konopka, Andrzej Mastelarz, Helena Sujecka, Małgorzata Hajewska-Krzysztofik, Helena Englert, Mirosław Kropelnicki, Mariusz Ostrowski, Rafał Cieszyński oraz Magdalena Żak.

Gdzie oglądać odcinki serialu “Znaki”?

Serial „Znaki” to produkcja stworzona przez Grupę ATM. Dotychczas powstały dwa, ośmioodcinkowe sezony produkcji. Można było je oglądać na kanale AXN. Pierwszy sezon został również transmitowany przez Telewizję Polsat. Drugi planowany jest na ramówkę jesienną tej stacji. Kiedy jednak nie chcesz czekać, to zapraszamy na platformę legalnej telewizji internetowej Ipla.tv. Już dziś, po wpisaniu frazy: “znaki serial odcinki” lub “znaki serial” obejrzymy na niej całe dwa sezony odcinków serialu „Znaki”.

IPLĘ znajdziemy w tradycyjnych przeglądarkach internetowych. Dla wygody użytkowników twórcy serwisu stworzyli aplikację mobilną, która znacznie ułatwia korzystanie z szerokiej biblioteki zbiorów. Dzięki temu ulubione seriale i filmy mamy zawsze pod ręką.

Większość materiałów zgromadzonych na platformie dostępna jest bezpłatnie. Dostęp do pozostałych otrzymamy poprzez wykupienie wejścia jednorazowego lub jednego z licznych personalizowanych pakietów tematycznych. Ważną informacją jest, że każdy z nich można bezpłatnie testować przez okres dwóch tygodni.

Serial „Znaki” to doskonała produkcja dla wielbicieli kryminałów. Doskonała obsada aktorska oraz reżyseria z wysokiej półki sprawiają, że produkcja wzniosła się na wyżyny kina o randze światowej. Przygotuj się, bo tę produkcję będziesz chciał chłonąć odcinek po odcinku!